Hakkımızda

Yurdumuz;

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı, yerleşim düzenine uyumlu, denetimi yapılmış, ruhsatlandırılmış, depreme dayanıklılık belgesi bulunan, MEB Özel Yurtlar Yönetmeliğine uygun olarak, öğrenci memnuniyeti odaklı, kurumsal anlamda yeterliliğe sahip idari personelimizce yönetilmektedir.

Aynı zamanda yurdumuz, en son teknolojinin kullanıldığı internet altyapısı ile öğrencilerin başarılarına destek olmak için her alanda güvenli, dinamik, modern ve yaşanabilir sosyal alanlar sağlamaktadır.

Her katına asansörle çıkılabilen 1,3 ve 4 kişilik odalarda isteğe göre farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Toplamda 144 öğrenci kapasiteli 50 odamız bulunmaktadır.

Odalarımız her türlü zevke ve bütçeye hitap ettiği gibi , öğrencilerin rahat bir yaşam sürdürmesi amacıyla dizayn edilmiştir.

Amacımız:

Öğrenci hayatını kolaylaştırmak için daha zevkli ve sosyal aktivite alanları ile öğrenciliği keyifli hale getirmek.
Siz derslerinize odaklanın gerisini biz hallederiz.

Academia Seyrantepe de:

Sabah Kahvaltısı, Okula Servis İmkanı, Ortak Kullanıma Açık Otopark, Fitness-Spor Salonu, Geniş Balkon, Kullanıma Açık Çalışma Odası, Kantin, Kütüphane, Hobi Odası, Oyun Odası, Mini Market, Bavul Odası, Depo İmkanı, 24 Saat Güvenlik, 24 Saat Resepsiyon, Ücretsiz İnternet, Elektirik, Su, Isınma ve  Temizlik Hizmeti avantajları sizleri bekliyor.